Opis stanowiska pracy

Niepubliczne przedszkole "Chatka Poli" poszukuje osoby na stanowisko pedagoga specjalnego. Adres placówki: Biskupice 361, 32-020 Wieliczka.
Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku pedagoga specjalnego w przedszkolu. Kwalifikacje do prowadzenia rewalidacji dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - autyzm. Zakres obowiązków: współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz dziećmi współpraca z zespołem w zakresie opracowania i realizacji indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, w tym zapewnienia mu pomocy psychologiczno-pedagogicznej wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, rodzicom uczniów i nauczycielom współpraca, w zależności od potrzeb, z innymi podmiotami przedstawianie radzie pedagogicznej propozycji w zakresie doskonalenia zawodowego nauczycieli przedszkola w zakresie wymienionych wyżej zadań. Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia