Opis stanowiska pracy

Zadania wynikają wprost z rozporządzenia MEiN z dn.22.07.2022 r.
Wymagania:
Poszukujemy osób, które posiadają niezbędne kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Chętnie podejmiemy też współpracę z osobami, które są bliskie zdobycia tych kwalifikacji. Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniami.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Potwierdzenie posiadanego przygotowania do objęcia stanowiska, zaświadczenie o niekaralności
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Szkoła Podstawowa im. M.Kopernika w Dąbrowicy Dąbrowica 67, 32-744 Łapczyca

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia