Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 8 im. Janiny Awgulowej w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko pedagoga specjalnego
Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika specjalna. Zakres obowiązków: Obowiązki pedagoga specjalnego Prowadzenie rewalidacji Oferujemy: Obowiązki pedagoga specjalnego
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dyplom ukończenia studiów magisterskich ( jak zawarte w wymaganiach) potwierdzenie przygotowania pedagogicznego, akt nadania stopnia awansu zawodowego. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1, w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela pedagoga specjalnego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Dokumenty należy przesłać do 28.10.24r .Przedszkole Miejskie nr 8 w Toruniu, ul. Chabrowa 49 lub na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia