Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do zgranego zespołu energicznej kandydatki / kandydata jako pedagoga specjalnego na placówkę oraz do wsparcia dzieci z potrzebami. Placówka mieści się przy ul. Kaliskiego 23B na warszawskim Bemowie.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (pedagogika specjalna, przygotowanie pedagogiczne) Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Mile widziane doświadczenie w podobnych placówkach edukacyjnych Zakres obowiązków: Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci Oferujemy: Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Dodatki funkcyjne, premie Możliwość zdobycia awansu zawodowego Możliwość awansu na wyższe stanowiska dydaktyczne i managerskie Możliwość rozwoju w ramach naszych żłobków, przedszkoli, szkół Udział w szkoleniach i warsztatach Wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe dni wolne od pracy, spotkania integracyjne, świętowanie urodzin, ciepła zupa w ciągu dnia)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz przygotowanie pedagogiczne zaświadczenie o niekaralności
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia