Opis stanowiska pracy

Możliwość dostosowania godzin pracy do innych zobowiązań zawodowych.
Wymagania:
kwalifikacje do pracy z uczniami z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego Zakres obowiązków: 1) współpraca z nauczycielami lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami 2) współpraca z zespołem nauczycieli i specjalistów w zakresie opracowania i realizacji indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, w tym zapewnienia mu pomocy psychologiczno-pedagogicznej; 3) wspieranie nauczycieli i innych specjalistów 4) udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, rodzicom dzieci i nauczycielom;
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
List motywacyjny, CV oraz referencje z ostatniego miejsca pracy (jeżeli kandydat posiada) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego o treści zamieszczonej poniżej proszę przesłać drogą elektroniczną na wskazany w ogłoszeniu adres e-mail. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: ul. Hoża 8,10 71-699 Szczecin lub

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia