Opis stanowiska pracy

Ponad dziesięć lat temu na Białołęce powstały przedszkole i szkoła podstawowa, w których celem jest holistyczne podejście do edukacji, wychowania i opieki dzieci. Jesteśmy szkołą jednozmianową, bezdzwonkową, kameralną, w której liczy się atmosfera pracy i nauki. Nie prowadzimy oddziałów integracyjnych. Dzięki zaufaniu rodziców i wsparciu naszej kadry dziś Inspiracja liczy 160 uczniów oraz 50 przedszkolaków. Osiągamy wysokie wyniki dzięki niesztampowemu podejściu do nauczania, wyjątkowej atmosferze i współpracy.
Wymagania:
Jeżeli chcesz wyjść poza ramy, realizować ciekawe projekty, masz głowę pełną pomysłów, lubisz działać to praca dla Ciebie! Zależy nam na wspieraniu dzieci w nauce i rozwoju osobistym, asystowanie dzieciom z trudnościami. Do Twoich zadań należeć będzie: - Pomaganie nauczycielom w dostosowaniu materiałów dydaktycznych do indywidualnych potrzeb dzieci - Monitorowanie postępów i udział w planowaniu działań wspierających ich rozwój - Wspieranie dzieci w ramach opieki w świetlicy szkolnej - Interwencyjne wsparcie pedagogiczne Zakres obowiązków: Ilość godzin do indywidualnego ustalenia od 18 do 30 tygodniowo. Dodatkowe możliwości prowadzenie kół zainteresowań, terapii i innych w ramach posiadanych kwalifikacji . Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin, kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, dodatkowych umiejętności, Praca w młodym zespole, otwartym na innowacje i pomysły. Umowa od zaraz.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia