Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola nr 448 w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 57A zatrudni pedagoga specjalnego. Osoby, które posiadają kwalifikacje i są zainteresowane pracą w nowo powstającym zespole nauczycieli zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres:
Wymagania:
wykształcenie do podjęcia pracy na stanowisku pedagoga specjalnego Zakres obowiązków: - prowadzenie wspólnie z nauczycielami przedszkola zajęć edukacyjnych, - realizacja wspólnie z innymi nauczycielami i ze specjalistami zintegrowanych działań i zajęć, określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym, - prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami i ze specjalistami pracy z dziećmi wymagającymi wsparcia - w miarę potrzeb prowadzenie indywidualnych zajęć z dziećmi wymagającymi wsparcia - udział, w miarę potrzeb, w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w programie IPET, realizowanych przez nauczycieli i specjalistów - pomoc nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom i specjalistom realizującym zintegrowane działania i zajęcia, określone w programie, w doborze form i metod pracy z dziećmi wymagającymi wsparcia Oferujemy: - umowę o pracę - świadczenia socjalne - 13 pensję - dodatek motywacyjny
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia