Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Wesołe Tygryski w Krakowie poszukuje nauczyciela na stanowisko pedagoga specjalnego (ul. Centralna 43C).
Wymagania:
kwalifikacje do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego w przedszkolu: • jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz przygotowanie pedagogiczne lub • jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz przygotowanie pedagogiczne lub • jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończony kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej. - dobra organizacja pracy, umiejętność systematycznego prowadzenia niezbędnej dokumentacji, - wysoka kultura osobista, komunikatywność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole, - poszukujmy osób kreatywnych, cierpliwych i zaangażowanych do pracy z dziećmi, Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju warsztatu pracy oraz realizację awansu zawodowego, - pracę w młodym i kreatywnym zespole, - pracę w wymiarze minimum ½ etatu (większy wymiar etatu oraz godziny pracy do ustalenia), - współpracę z zespołem nauczycieli oraz specjalistów (psycholog, logopeda). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia