Opis stanowiska pracy

Szukamy nauczyciela współorganizującego do wspomagania dziecka w grupie 5-latków. Zapraszamy do kontaktu
Wymagania:
Wykształcenie magisterskie w zakresie pedagogiki specjalnej, (oligofrenopedagogika) Zakres obowiązków: współprowadzenie z nauczycielem zajęć tak, by zapewnić dziecku wymagającemu pomocy odpowiednią opiekę i uwagę, wsparcie wychowawcze dziecka, współpraca z nauczycielem- wychowawcą, pomoc w tworzeniu IPET i WOPFU oraz zadania wyznaczone przez dyrektora Oferujemy: Oferujemy umowę o pracę, na cały etat, w wymiarze 20/20, możliwość realizacji awansu zawodowego, pracę w rodzinnej atmosferze.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia