Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zaangażowanego i empatycznego psychologa do pracy w naszym przedszkolu. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, umiejętność prowadzenia zajęć terapeutycznych oraz współpracy z zespołem pedagogicznym i rodzicami Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia). Uprawnienia do pracy jako psycholog w przedszkolu. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem. Umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania dobrych relacji z dziećmi i rodzicami. Kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie. Dobra organizacja pracy i samodzielność. Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi terapeutycznych.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem. Umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania dobrych relacji z dziećmi i rodzicami. Kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie. Dobra organizacja pracy i samodzielność. Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi terapeutycznych. Zakres obowiązków: Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych. Udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym zespole. Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach. Elastyczne godziny pracy.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia