Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pedagoga specjalnego na zastępstwo do pracy w naszym zespole pedagogicznym.
Wymagania:
Jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna lub jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia, w zakresie pedagogiki specjalnej lub jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz ukończony kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub w zakresie edukacji włączającej. Pozytywne i życzliwie nastawienie do pracy z młodzieżą; Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie. Zakres obowiązków: Współpraca z zespołem mającym opracować IPET; Współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami; Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów; Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej; Współpraca z innymi podmiotami; Dostosowywanie programu i poszczególnych treści, metod i form kształcenia do potrzeb i możliwości dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych we współpracy z nauczycielem prowadzącym; Współorganizowanie kształcenia integracyjnego; Prowadzenie i analiza dokumentacji uczniów (diagnoza w oparciu o orzeczenia dzieci i Obserwacja podczas sytuacji zadaniowych w klasie tak, by proces diagnostyczny dał początek sformułowaniu oddziaływań dydaktycznych); Zapewnienie opieki i pomocy uczniom o specjalnych potrzebach edukacyjnych; Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych. Oferujemy: Umowę o pracę na zastępstwo Konkurencyjne wynagrodzenie — płacimy najwięcej na rynku; Swobodną atmosferę pracy – mówimy sobie po imieniu bez względu na stanowisko :) Spotkania integracyjne; Klimat małej społeczności szkolnej.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia