Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko pedagoga specjalnego. Miejsce pracy : Szkoła Podstawowa nr 27 w Bydgoszczy, ul. Sielska 34, 85-790 Bydgoszcz
Wymagania:
Kwalifikacje z pedagogiki specjalnej (resocjalizacja; surdopedagogika; tyflopedagogika; oligofrenopedagogika; edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu; pedagogika resocjalizacyjna; pedagogika zdolnych i uzdolnionych;) zgodnie z § 40 rozporządzenia MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli lub kwalifikacje zgodne z § 28 ww. rozporządzenia Wskazane są kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. list motywacyjny. 2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej. 3. kserokopię dyplomu, awansu zawodowego oraz kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. 4. oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne. 5. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1, w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela pedagoga specjalnego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia