Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola w Jonkowie zatrudni pedagoga specjalnego. Zatrudnienie w wymiarze 11/22 - wakat, umowa do 31.08.2025 r.
Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z przepisów prawa oświatowego, Karty Nauczyciela. Oferujemy: Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w zgranym i kreatywnym zespole.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. List motywacyjny 2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej 3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie 4. Oświadczenie kandydata - o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, - o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe 5. Kserokopia dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe 6. Akt nadania stopnia awansu zawodowego (dotyczy stanowiska nauczyciela) Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty potwierdzające inne kwalifikacje Wzory oświadczeń dostępne na stronie: www.przedszkole.jonkowo.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia