Opis stanowiska pracy

Niepubliczny Punkt Przedszkolny RÓWNY START to nowoczesna, kameralna jednostka specjalizująca się w pomocy dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum oraz innymi wyzwaniami rozwojowymi. Oferujemy zindywidualizowane, niedyrektywne metody pracy z naszymi przedszkolakami. Chcemy by nasze miejsce terapii i edukacji było cichym, ciepłym, dyskretnym i spokojnym zakątkiem dla każdego naszego podopiecznego. Szukamy osób otwartych, kreatywnych, empatycznych, które wesprą rozwój naszych Uczniów i przygotują ich do życia społecznego. Obecnie poszukujemy kandydatów na Pedagoga specjalnego do naszej nowej placówki w Kostrzynie. Praca od zaraz.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe, - mile widziane: doświadczenie w edukacji/terapii dzieci z autyzmem, mile widziane ukończenie dodatkowych kursów/szkoleń z zakresu terapii dzieci z autyzmem i in. niepełnosprawnościami, kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych, - pasja do pracy z dziećmi, cierpliwość i pozytywne nastawienie, - umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych / rewalidacyjnych, - tworzenie dokumentacji przedszkolnej, - współpraca z rodzicami, - obowiązki opiekuńczo-wychowawcze. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, kompetencji i doświadczenia zawodowego, - wsparcie merytoryczne w ramach wewnętrznego systemu szkoleń, - możliwość rozwoju zawodowego, - możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć w ramach projektów fundacji na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami oraz w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, - nowoczesne klasy do zajęć grupowych oraz indywidualnych wyposażone w pomoce dydaktyczne, - narzędzia oraz materiały niezbędne do pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia