Opis stanowiska pracy

PEDAGOG
Wymagania:
-szczerość – zdolność przyjmowania feedbacku i szczerego wyrażanie się -odwaga -ciekawość i otwartość na niestandardowe rozwiązania i sposoby postępowania -umiejętność radzenia sobie ze zmianą na wielu płaszczyznach -doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną, w tym ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi -kreatywność -otwartość i komunikatywność Zakres obowiązków: -wspieranie właściwych postaw względem społeczności i edukacji -inspirowanie uczniów do wyznaczania i osiągania celów -wsparcie uczniów i zespołu w innowacyjnej formule edukacji projektowej -doradztwo zawodowe w kontekście trendów przyszłości -wsparcie wyboru optymalnej ścieżki edukacyjnej młodzieży -angażowanie uczniów we wspólne spędzanie czasu z naciskiem na kreatywność Oferujemy: -klimat nowoczesnej organizacji edukacyjnej -przestrzeń do autentyczności i ekspresji siebie -wspólne budowanie edukacji przyszłości -dostęp do nowoczesnej wiedzy na temat wyzwań przyszłości

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia