Opis stanowiska pracy

Praca interwencyjna
Wymagania:
Ukończone studia kierunkowe na kierunku pedagogika ogólna. Przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy uczniom, znajdującym się w trudnej sytuacji szkolnej, rodzinnej, dbanie o właściwy rozwój dzieci i młodzieży i w tym celu podejmowanie działań wychowawczych, opiekuńczych, profilaktycznych, zaradczych. Pomoc materialna, rozliczanie obiadów, pisanie pism do sądu rodzinnego i innych. Współpraca z zespołem nauczycielskim. Współpraca z rodzicami. Oferujemy: Pracę w stabilnym zespole nauczycielskim i zespole psychologiczno – pedagogicznym. Szkoła znajduje się w pobliżu Teatru Rampa na warszawskim Targówku, pomiędzy dwiema stacjami metra - Targówek mieszkaniowy i Trocka.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV. List motywacyjny. Dokumenty kwalifikacyjne. Świadectwa pracy do wglądu. Klauzula informacyjna na stronie szkoły - https://sp114targowek.eduwarszawa.pl/brepo/panel_repo/2024/03/05/fxqpcm/regulamin-naboru-kandydatow-do-pracy-w-sp114.pdf Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Opinie, rekomendacje, sukcesy itp. jeżeli kandydat posiada. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://sp114targowek.eduwarszawa.pl/brepo/panel_repo/2024/03/05/fxqpcm/regulamin-naboru-kandydatow-do-pracy-w-sp114.pdf
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia