Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kraków Montessori School poszukuje pedagoga, wychowawcę oddziału w szkole.
Wymagania:
Studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym uprawniające do pracy na stanowisku pedagoga szkolnego. Zakres obowiązków: W zakresie obowiązków zadania pedagoga szkolnego oraz zadania wychowawcy oddziału w szkole podstawowej. Oferujemy: - wsparcie psychologiczno-superwizyjne, - zindywidualizowany kontakt z dzieckiem, - szkolenia w zakresie pedagogiki Montessori, - praca w młodym pozytywnym zespole nauczycieli, - bardzo dobre zarobki. Jeśli jesteś: - nauczycielem, który chce się uczyć i kreatywnie pracować z dziećmi, - jesteś gotowy poznać metodę edukacyjną Montessori, - cenisz sobie dobre relacje z dziećmi i indywidualizację nauczania, - chcesz pracować w systemie gdzie praca z dzieckiem oparta jest na pozytywnej motywacji( oceny opisowe, tutoring), Czekamy na Ciebie:) Poznaj metodę Montessori i nasz zespół nauczycieli-zacznij pracować w jednym z najlepszych systemów edukacyjnych na świecie.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV; dokumenty potwierdzające kwalifikacje do pracy z uczniem z zaburzeniem ze spektrum autyzmu; dokument potwierdzający przygotowanie pedagogiczne;
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia