Personel Medyczny - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  - PERSONEL MEDYCZNY - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni   Personel  Medyczny do Szwajcarskich  Klinik , Szpitali  i  Domów Opieki.
Rozmowy Rekrutacyjne   Pazdziernik , Listopad  2024  . Zatrudnienie  od  2025.

WYNAGRODZENIE

Lekarz Rezydent                           100.500  € brutto / Rok.
Lekarz Oddziałowy                     168.000 € brutto / Rok.
Lekarz Kierujący                           210.000 € brutto / Rok.

Dyplomowany  Pielegniarz      92.350 €  brutto / Rok.
Instrumentariusz                            97.620 € brutto / Rok.
Asystent Medyczny                      73.800 €  brutto / Rok.
Położnicy                                             84.400 €  brutto / Rok.

Dyplomowany Radiolog            94.000 € brutto / Rok.
Analityk Biomedyczny               89.700 € brutto / Rok.
Fizjoterapeuci                                 86.500 € brutto / Rok.
Ergoterapeuci                                 84.400 € brutto / Rok.

OFERUJEMY
Optymalizację Dokumentów Rekrutacyjnych
do Przygotowania  Rozmowy Rekrutacyjnej z Szwajcarskim Pracodawcą.

Prowadzimy Kandydata przez Szwajcarski Proces Uznania Kwalifikacji.
Edukacyjnych i Przejmujemy Koszty za Nostryfikacje Dyplomów.
Wspieramy w Kontaktach z Szwajcarskimi Urzedami
( Rejestracje , Podatki , Ubezpieczenie Zdrowotne) oraz w Poszukiwaniu Mieszkania.

Jesteśmy Twoim Długoterminowym  Partnerem dla Planowania Kariery Zawodowej  w Szwajcarii.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych w wersji polskiej lub niemieckiej
oraz  prosimy o przeslanie  Zdjecia  Kandydata.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem  i Pomocą.

Wymagania

PROFIL KANDYDATA
Ukończona Szkoła w Kierunku  Medycznym ( Studia , Studium , Licencjat ).
Znajomość języka niemieckiego
w stopniu komunikatywnym warunek konieczny  od poziomu B2.

Samodzielność i Odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
Obszerna wiedza fachowa z zakresu Pielęgniarstwa i Medycyny

Empatia, Umiejętności społeczne i umiejętności optymalnego
reagowania w sytuacjach Stresowych.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
26 000PLN - 80 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia