Personel sprzątający biura z orzeczeniem Gdańsk Matarnia

Clar System S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania na obszarze woj. pomorskiego, aktualnie poszukujemy pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce pracy : Gdańsk Matarnia, ul. Budowlanych,
Rozpoczęcie pracy: Listopad.

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu itp.)
Oferujemy :
- praca na cały etat (mile widziane osoby z orzeczeniem umiarkowanym)
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
-świadczenia dla osób z niepełnosprawnością,
-ubezpieczenie grupowe

Wymagania

Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
-orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- gotowość do pracy: 6:00- 14:00 i 14:00-21:00, Pon.-Pt.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: - TECHNICZNEJ O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 300PLN - 4 301PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne