Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gent

Obowiązki:

- Wypiekanie chleba, bułek, ciast dla dużej sieci belgijskich piekarni

Oferujemy:
·   belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·    Wynagrodzenie początkowe: minimum 16.73 Euro/godzinę, możliwość wypracowywania nadgodzin dodatkowo płatnych, 20 % dodatku za pracę w nocy, dodatek za pracę w Niedziel
- zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
- zwrot kosztów dojazdu do pracy

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Piekarz Belgia"

Wymagania

 znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Wymagane doświadczenie: piekarz lub cukiernik

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia