Pielęgniarka / Pielęgniarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem wentylowanym mechanicznie przebywającym w warunkach lecznictwa stacjonarnego, według zaleceń lekarza
  • wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • współpraca z pozostałym personelem
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem wentylowanym mechanicznie
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata (umowa o pracę w przypadku pracy w pełnym wymiarze, umowa zlecenie lub kontrakt w przypadku pracy dodatkowej)
  • przyjazne środowisko pracy, dostęp do parkingu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.