Pomoc Kuchenna biurowiec na Targówku

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

 Pomocy kuchennej na Targówku (biurowiec)

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

 - Uczciwe wynagrodzenie na początek na zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym (32,00 brutto.

- Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (7-15;11-19)- wolne weekendy

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

Zakres obowiązków:

- pomoc przy produkcji gorących posiłków

- wydawanie posiłków

- zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.

- przestrzeganie zasad HACCP.

Wymagania

Oczekujemy:

- Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

-Obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ lub telefon: 539 397 739. UWAGA! Prosimy o niewysyłanie SMS-ów.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia