Opis stanowiska pracy

Zatrudnię pomoc nauczyciela jako wsparcie opieki nad dzieckiem ok .3 letnim z autyzmem.
Wymagania:
Predyspozycje do pracy z małymi dziećmi i umiejętność porozumienia się z małym dzieckiem, organizowania indywidualnych zabaw. Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami. Posiadanie takich cech jak: cierpliwość, wytrwałość, sumienność, dokładność. Wymagana uczciwość, systematyczne i dokładne wywiązywanie się ze swoich obowiązków.. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub przygotowanie do pracy z małym dzieckiem lub praktyka w pracy z dziećmi. Konieczność posiadania książeczki sanepidowskiej. Zakres obowiązków: Opieka nad dzieckiem, pomoc w wykonywaniu zadań i zaleceń z orzeczenia, wsparcie nauczyciela w trakcie zajęć. Wykonywanie zadań zleconych przez nauczyciela dot. dziecka i pomoc w zapewnieniu innym dzieciom bezpieczeństwa. Wykonywanie innych zada zleconych przez dyrektora. Oferujemy: Odzież roboczą, dostęp do szafki na ubranie, czajnika, lodówki. Jest możliwość wykupienia obiadu.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, Podanie o pracę. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty, którymi można się pochwalić dodatkowo.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy o przyniesienie: świadectw pracy z dotychczasowego zatrudnienia, informację z KRK, dokumenty poświadczające kwalifikacje i wykształcenie.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia