Opis stanowiska pracy

Dyrekcja Katolickiego Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata prowadzone przez Fundację Wspierania Idei Marii Montessori „Ziarnko Maku” poszukuje Nazwa stanowiska: Osoba prowadząca zajęcia rewalidacyjne w spektrum autyzmu (Zespół Aspargera) Miejsce i rodzaj pracy: Katolickie Liceum Montessori w Krakowie, praca stacjonarna. Okres zatrudnienia: Od października bieżącego roku Wymiar pracy: Od czterech do dwunastu godzin tygodniowo Nasze oczekiwania wobec kandydata: Posiadanie uprawnień do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w spektrum autyzmu (Zespół Aspergera), indywidualna praca z uczniem. Poszukujemy człowieka z poczuciem misji i troski o edukację młodzieży, gotowego na wyzwania. Osoby, która zrozumie i zadba o potencjał uczniów.
Wymagania:
• Posiadanie uprawnień do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w spektrum autyzmu (Zespół Aspergera), • Indywidualne podejście do ucznia, • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, • Współpraca z rodzicami, • Współpraca z zespołem nauczycieli w zakresie opracowania i realizacji indywidualnego programu edukacyjnoterapeutycznego ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego • Współpraca z zespołem mającym opracować dokumentację dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w tym IPET i WOPFU Mile widziane, ale nie konieczne: • Posiadanie uprawnień pedagoga specjalnego Zakres obowiązków: 1. Prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniami o potrzebie kształcenia specjalnego w spektrum autyzmu (Zespół Aspergera) 2. Sprawna komunikacja z rodzicami ucznia Czego nie będziesz robić: Nie będziesz prowadził zajęć z innymi uczniami niż uczniowie z orzeczeniem Nie będziesz na początku podejmować samodzielnych decyzji, związanych z wprowadzaniem nowych procesów Nie będziesz odpowiedzialny za dokumentację psychologiczno-pedagogiczną całej społeczności szkolnej Oferujemy: Oferujemy pracę w stabilnej organizacji pozarządowej w zespole Liceum. Na początek proponujemy umowę o pracę lub zlecenie w zależności od liczby godzin. To czas wdrożeniowy, w którym obie strony będą się wzajemnie poznawać. Zależy nam na współpracy długookresowej – stopniowo budujemy stabilny i zgrany zespół. Dlatego po 6 miesiącach usiądziemy do rozmowy na temat poszerzenia Twoich zadań oraz wysokości wynagrodzenia. W tym zakresie sporo też będzie zależało od Ciebie i Twoich oczekiwań. O co będziemy pytać podczas rozmowy rekrutacyjnej? Chcemy uczciwie porozmawiać o Twojej motywacji do pracy, kompetencjach, potrzebach, tym co robisz w życiu i o tym, dlaczego chcesz z nami pracować. Co dla Ciebie w pracy jest ważne.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
I etap Przygotuj swoje CV . Będziemy czytać z uwagą i zapewniamy, że odpowiemy na każde zgłoszenie. CV zapisz jako plik PDF i dołącz w formie załącznika do wiadomości. Prosimy, aby załącznik nie przekraczał w sumie 2 MB. II etap: Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę z Dyrektorem Liceum. Terminy rekrutacji: • Etap nadsyłania zgłoszeń: zgłoszenia CV przyjmujemy do 11.10.2024 r.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Swoje zgłoszenie prześlij mailem na adres mailowy: W temacie wiadomości umieść zdanie: Liceum Montessori – zajęcia rewalidacyjne

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia