Opis stanowiska pracy

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku zatrudni pomoc nauczyciela w wymiarze 0,5 etatu. Godziny pracy do ustalenia w porozumieniu z nauczycielem współorganizującym kształcenie, pomiędzy 8:00 a 16:00.
Wymagania:
1. obywatelstwo polskie 2.pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z praw publicznych 3. wykształcenie co najmniej podstawowe Zakres obowiązków: Opieka nad uczniem z niepełnosprawnością sprzężoną w tym ruchową ,afazją w czasie jego pobytu w szkole. Wspieranie nauczycieli w prowadzeniu zajęć, pomoc uczniowi w codziennych czynnościach oraz zapewnienie mu odpowiedniego wsparcia edukacyjnego, wyjaśnianie uczniowi treści dłuższych poleceń ustnych, eliminowanie dystraktorów z otoczenia, przystosowanie miejsca pracy ucznia z godnie z zasadami bhp Oferujemy: praca na umowę na czas określony
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia