LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Operatora

Miejsce pracy: Wieruszów

Nr ref.: 0035383

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w obsłudze linii produkującej blaty robocze
  • Dostarczanie i zapewnianie dostaw  na linię potrzebnych do produkcji blatów roboczych półfabrykatów, komponentów i narzędzi do wykonywania profili w celu utrzymania rytmicznej produkcji i wykonania zadań produkcyjnych
  • Kontrolowanie ilości i jakości produkowanych blatów roboczych

Oczekiwania:

  • Chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Możliwość wyboru formy współpracy - umowy zlecenia lub umowy o pracy
  • Miła atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.