Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281) dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy jako pomocnika rzeźnika z możliwością zdobycia umiejętności pracy jako rzeźnik i wysokich zarobków

Możliwe prace:
Obróbka mięsa
Praca na skórowaczkach, odbłaniarakch
Nauka pracy na trybowaniu, klasowaniu mięsa wołowego i wieprzowego
Nauka pracy przy uboju wołowym, wieprzowym

 Oferujemy :
Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.
Wynagrodzenie podstawowe wynosić będzie 13,27 euro brutto/ godz
Możliwość wysokich zarobków w przyszłości po przyswojeniu umiejętności pracy jako rzeźnik
 Wypłaty co 4 tygodnie, Cotygodniowe zaliczki
 24 dni płatnego urlopu w roku
 100 % płatnego chorobowego
 Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
 Zagwarantowane zakwaterowanie
Płatny urlop.
Opieka polskich koordynatorów.
Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Wymagamy:
Dobrego stanu zdrowia
Mile widziane prawo jazdy kat B.
Chęci do pracy
Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji