Praca Belgia - pracownik fizyczny przy sadzonkach - BEZ JĘZYKA - tygodniówki!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Schellebelle, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Schellebelle, Belgia
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – certyfikowana agencja w Polsce (KRAZ 23286) oraz w Królestwie Belgii (Vlaamse Gewest, numer 2312/U),

Dla naszego klienta zajmującego się hodowlą drzew i krzewów w Belgii poszukujemy chętnych do współpracy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIKA FIZYCZNEGO (praca przy sadzonkach)

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe 14,79 EUR / H BRUTTO9,50 EUR / H NETTO (podwyżka po okresie wdrożenia w formie czeków żywnościowych),
  • możliwość wynagrodzenia w formie tygodniowej lub miesięcznej,
  • polską umowę o pracę,
  • zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w pobliżu miejsca pracy,
  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy,
  • gwarantowane 38 godzin w tygodniu,
  • kartę paliwową – nie ponosisz kosztów dojazdu do pracy !,
  • 13-ta pensja, premia na koniec roku w wysokości € 8,33 rocznego wynagrodzenia brutto
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO !.

Opis stanowiska:
  • praca na powietrzu przy sadzeniach / przesadzaniu krzewów, roślin żywopłotowych,
  • sadzenie roślin w donicach bądź gruncie,
  • opieka nad roślinami (przycinanie, plewienie, ochrona roślin przed zimnem),
  • obsługa sadzarki talerzowej.

 Oczekujemy:
  • prawa jazdy kat B oraz własnego samochodu z możliwością wyjazdu nim,
  • sprawności fizycznej,
  • chęci do pracy.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.