Praca na produkcji w HOLANDII: Produkcja sałatek w Van Gelder

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

racując w tej firmie będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie oraz zapakowanie do wysyłki pysznych sałatek. Do Twoich głównych zadań będzie należeć sortowanie, mycie i krojenie warzyw oraz owoców (ręcznie lub maszynowo), a także napełnianie pudełek zgodnie z instrukcją lub przepisem. Następnie, opakowania te są skanowane, pakowane oraz wysyłane do Zamawiających.

Jeżeli szukasz stałej i pewnej pracy w Holandii ta oferta będzie dla Ciebie idealna!

Miejsce pracy: Holandia, Ridderkerk

O firmie w której będziesz pracować:

Van Gelder to nowoczesna firma rodzinna, która jest na rynku ponad 65 lat i zatrudnia ponad 350 pracowników. Ze swojej siedziby w Ridderkerk, na wschód od Rotterdamu zaopatruje w swoje produkty (świeże warzywa i sałatki) ponad 2000 restauracji i 70% hoteli w kraju, a także szpitale i domy opieki.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od EUR 13,68 brutto/h + dodatki

- Dodatek urlopowy 1,49 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)

- Dodatek wakacyjny 1,14 brutto/h

W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet EUR 16,31 brutto/h

  • Dodatek za pracę w weekendy
  • Możliwość robienia nadgodzin
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość angielskiego

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
58,82PLN - 70,13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka