Praca w HOLANDII: Order picker w Jumbo - NOWA STAWKA €15,06 brutto/h

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lubisz robić zakupy? Znasz każdy zakamarek sklepowych alejek? Co powiesz na pracę, gdzie za robienie zakupów innym będziesz zarabiać w euro? Dołącz do nas w Bleiswijk lub den Bosch!

Co będziesz robić? Twoim zadaniem będzie zbieranie zamówień spożywczych dla jednej z największych sieci supermarketów w Holandii. Dzięki Twojej znajomości organizacji przestrzeni sklepowej, szybko i sprawnie przygotujesz zamówienia dla naszych klientów.

Lokalizacja:  Holandia – Bleiswijk, den Bosch

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 15,06 EUR brutto/h (z dodatkami nawet 17,10 EUR brutto/h)
  • Dodatek za pracę zmianową jak i w weekendy
  • Dodatek dla kierowcy 5 EUR dziennie
  • Darmowy ciepły posiłek na popołudniowej zmianie
  • Kantyna
  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami
  • Możliwość regularnej współpracy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

Oczekujemy:

  • Gotowości do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu.
  • Umiejętności organizacji własnej pracy.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się z kolegami z zespołu.
  • Chęci do pracy w tygodniu i w weekendy.
  • Prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

O nas:

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
65PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka