Praca w księgowości z językiem niemieckim

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186624

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami z kapitałem niemieckim, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/ej z językiem niemieckim.
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie wyciągów bankowych (manualnie, za pomocą półautomatycznych rozwiązań)
  • Księgowanie faktur wychodzących
  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Wsparcie w procesach „startup” księgowanie list sald przenoszonych od poprzedniego administratora, zgodnie z podanymi listami na ostatni dzień bilansowy
  • Analizowanie i rozliczanie otwartych pozycji, podejmowanie kontaktu z dostawcami w celu wyjaśnień niezgodności na kontach
  • Przygotowywanie, sprawdzenie i zatwierdzanie list płatności dla zaksięgowanych faktur przychodzących
  • Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za obiekty po stronie niemieckiej w celu wyjaśnienia niezgodności/zaległości na kontach rozrachunkowych z odbiorcami

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 i języka angielskiego na poziomie minimum B1 oraz zaawansowanej znajomości programu Excel. Znajomość programów SAP oraz Yardi jest dodatkowym atutem.

Klient oferuje pracę w dogodnej lokalizacji (centrum Warszawy) w przyjemnej atmosferze oraz pracy hybrydowej w modelu 2 dni z biura i 3 dni z domu wraz z pakietem benefitów. Pierwszy miesiąc pracy odbywa się stacjonarnie ze względu na czas wdrożenia.

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie (typ umowy do wyboru przez kandydata) na okres do końca roku kalendarzowego, po tym okresie istnieje możliwość przejęcia przez Klienta i bezpośrednie wejście w jego struktury.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa