PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - w branży źródeł odnawialnych (instalacje fotowoltaiczne)

Euro Work

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta - firmy międzynarodowej z siedzibą w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

- w branży źródeł odnawialnych (instalacje fotowoltaiczne)

Miejsce pracy: praca stacjonarna, Częstochowa

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: Praca na dłuższy czas

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Liczne bonusy
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Kompletowanie dokumentacji ws. instalacji fotowoltaicznych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Rozliczanie projektów unijnych
  • Współpraca z pracownikami i klientami (wsparcie sprzedażowe)
  • Nadzór nad dokumentacją, a także terminowością zadań.
  • Komunikacja telefoniczna oraz mailowa z klientami.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Wymagania

  • Doświadczenie jako pracownik biurowy w branży fotowoltaicznej (OZE, PV) min 2 lata – warunek konieczny
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące okresu próbnego, praca na dłuższy czas
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Energetyka