Pracownik administracyjno - biurowy - Warszawa Mokotów

Clar System S.A.

Warszawa, Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wsparcie obiegu dokumentów
  • przygotowywanie dokumentacji do podpisu, jej ewidencjonowanie i rozdysponowywanie
  • organizacyjne i administracyjne wsparcie Działu Operacyjnego oraz Działu Kadr
  • tworzenie zestawień, raportów, analiz - obsługa petentów, ścisła współpraca z Działem Kadr

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  •  sumienność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia, podejmowanie inicjatywy
  •  bardzo dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku
  • minimum średniozaawansowana obsługa Pakietu Office 365 (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: - TECHNICZNEJ O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja