Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0589

Obowiązki:

1. Obsługa strony internetowej w języku polskim i angielskim, w tym aktualizowanie treści, dodawanie nowych produktów oraz dbanie o poprawność informacji.
2. Prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, udzielanie odpowiedzi na pytania i rozwiązywanie problemów.
3. Przygotowywanie oraz wysyłanie ofert handlowych drogą mailową w obu językach, zgodnie z potrzebami klientów.
4. Współpraca z zespołem w celu utrzymania spójnej komunikacji i wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa urządzeń biurowych
  • biegła znajomość Internetu
  • znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 - wyższy średnio zaawansowany, biegła znajomość Internetu, znajomość pakietu Microsoft Office, obsługa urządzeń biurowych, podstawy e-commerce oraz podstawy marketingu.Praca jednozmianowa w godz. 8:00 - 16:00

Miejsce pracy: Cicha 2B, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy