Pracownik budowlany - atrakcyjna praca w Niemczech bezpośrednio u pracodawcy

Jobway

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy budowlanej  działająca na terenie całych Niemiec - poszukujemy pracowników budowlanych oraz ekip .

Firma zajmuje się różnego rodzaju budowami, zarówno prywatne domy, osiedla, jak i projekty rządowe, budowa dróg itd.

Zatrudnienie bezpośrednio na umowie niemieckiej klienta -  Umowa na czas nieokreślony.

Wypłaty do 15-tego każdego miesiąca. Jest możliwość pobierania zaliczek.

 Głlowne specjalizacje jakich poszukuje firma :

  • pracownicy przygotowujących grunt pod drogi
  • cieśle dachowi
  •  cieśle szalunkowi
  • fasadierzy

 Wynagrodzenie :

Dla każdego stanowiska zarobek netto miesięczny jest w okolicach 2800-2875 netto za podstawowy wymiar czasu pracy

 Praca od poniedziałku do piątku po 8h dziennie. Zdarzają się nadgodziny w soboty (też zwykle po 8h), ale nie jest to zagwarantowane.

Zakwaterowanie:

Mieszkanie jest darmowe. Maksymalnie 30 min jazdy samochodem od budowy. (  Zwykle po 4 osoby na zakwaterowaniu, kuchnia, łazienka, pokoje 2-osobowe i pokój wspólny/salon )

Wymagania

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy
  • zaangażowanie
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • język niemiecki lub angielski / 1 osoba na ekipe

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna