PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Accurate - Paweł Wais

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0815

Obowiązki:

Odbieranie paczek od kuriera i ich przyjmowanie,
Weryfikacja stanu otrzymanych przedmiotów (głównie lamp samochodowych),
Przepakowywanie i przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki,
Naklejanie poprawnych etykiet na przesyłki,
Wysyłka paczek do sprzedawców w Polsce.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Język obcy nie jest wymagany - jeżeli jednak kandydat posługuje się w stopniu podstawowym językiem niemieckim lub angielskim, ułatwi to koordynację codziennych obowiązków.Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

Miejsce pracy: Moniuszki 11, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria