Pracownik etykietowania i pakowania produktów mięsnych (praca głownie dla pań)

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Holandia, miasto Hedel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281) od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji pracowników do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów poszukuje osób do pracy w Holandii do małego zakładu do etykietowania, pakowania produktów mięsnych

Twój zakres obowiązków:
etykietowania, pakowanie produktów mięsnych, monitorowanie stanu asortymentu, weryfikowanie ilości oraz daty ważności i informując o ewentualnych nieprawidłowościach w magazynie.

Pracodawca oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę,

Wynagrodzenie: stawka podstawowa 1600 euro netto/ 144 godziny plus nadgodziny

24 dni płatnego urlopu w roku

100 % płatnego chorobowego

Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej

Zagwarantowane zakwaterowanie

Prawo do holenderskich świadczeń socjalnych,

Bezpłatne dojazdy do pracy w Holandii

Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z etykietowaniem, pakowaniem produktów mięsnych

Osoby zainteresowane oferta prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Nadgodziny,
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy