Pracownik Inwentaryzacji 32 zł brutto/h - zlecenie jednodniowe

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Zakopane, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy energicznych i dokładnych osób do pracy przy inwentaryzacji. Jeśli masz wolny czas i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, to ta oferta jest dla Ciebie!

Inwentaryzacja jest na terenie Zakopanego w dniu 21.10.2024. Start o 7:00 rano. Dokładny adres przedstawiamy na etapie pierwszej rozmowy telefonicznej z kandydatami!

Zlecenie jest jednodniowe.

Oferujemy umowę zlecenie (legalne zatrudnienie przez Agencję pracy tymczasowej) oraz stawkę 32 zł brutto za każdą godzinę.

Zapewnione darmowe napoje gorące i zimne.

Nie wymagamy doświadczenia! Natomiast szukamy osób sumiennych i odpowiedzialnych. Jeśli jesteś zainteresowany/a to prześlij swoje CV :)

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy