Pracownik magazynowy (kontenery) 14,80€ brutto/h Tilburg

LINK2WORK Sp. z o.o.

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • rozładunek i załadunek towarów
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • zgłaszanie błędów

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • pełny wymiar godzin
  • stawkę 14,80€ brutto/h
  • zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
  • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • szybki proces rekrutacji!

prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wydań

współpraca z innymi działami

praca w elastycznych godzinach 08:00-17:00, 06:00-15:00 oraz 12:00-21:00

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat na wózek widłowy reachtruck lub chęć jego uzyskania
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie