Pracownik magazynowy - Magnice k. Wrocławia

DSV Services

Magnice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku

- Rozmieszczanie towaru w magazynie

- Prowadzenie dokumentacji magazynowej

- Bieżąca kontrola jakościowa i ilościowa towaru

- Bieżąca kontrola stanów magazynowych

- Pracowniy mają możliwość pracy na nowym sprzęcie i nowych technologiach. Ponadto istnieją realne szanse awansu oraz zdobywania nowych umiejętności a także możliwości wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B

- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 -14.00, 14.00 – 22.00, 22:00-06:00)

- Dokładność, sumienność i zaangażowanie

- Gotowość do pracy podczas dodatkowych zmian

 ·  Znajomość języka polskiego w stopniu min. komunikatywnym

 - Mile widziane: posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Prezentacja firmy

DSV Services to agencja pracy tymczasowej (nr. 17648) działająca od pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
29,76PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie