ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Realizacja zamówień z platformy sprzedażowej
  • Kompletowanie zamówień za pomocą tabletu i/lub skanera magazynowego oraz staranne pakowanie paczek
  • Kontrola pakowanych zamówień

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, również w weekendy. Praca w godzinach: 6:00 - 14:00/ 14:00 - 22:00 pn - pt/Sb 8:00 - 16:00/Nd 8:00 - 16:00/ 12:00 - 20:00. Możliwość pracy po 8, 10 lub 12h według uznania.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
  • Doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – zapewniamy pełne wdrożenie!

Oferta:

  • Stawka 28,10zł/h brutto + premia 20% oraz dodatek weekendowy, a od października stawka wzrasta do 29,70zł/h brutto
  • Bonus za pracę w okresie Black Week- 1000zł brutto (za 100 % frekwencji w okresie 21.11.-20.12)
  • Darmowy transport: Żyrardów, Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Chodaków, Błonie (planowane jest uruchomienie linii Skierniewice, Wyszków, Łowicz, Płońsk w październiku)
  • Umowa zlecenie - oferta pracy sezonowej
  • Praca zgodnie z ustalonym grafikiem, w tym weekendy (dodatek weekendowy),
  • Gorący posiłek za symboliczne 1 zł,
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy, więc doświadczenie nie jest wymagane,
  • Profesjonalne wsparcie Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji i zatrudnienia,
  • Dostęp do pakietu ManpowerGroup Premium: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, a także zniżki do kin, teatrów, restauracji, dofinansowanie do okularów oraz studiów wyższych.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Adamów
Nr. ref. 14137
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials