Pracownik montażu

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

- montaż elementów z zakresu hydrauliki podzespołów myjni bezdotykowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • staranność, precyzja i dbałość w wykonywaniu montażu
  • zmysł techniczny
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • mile widziane doświadczenie w branży hydraulicznej ( cięcie i gięcie rur oraz umiejętność wykonywaniu połączeń śrubunkowych )
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zapewniamy pełne szkolenie i wsparcie na każdym etapie pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 4000 netto na okres próbny nawet do 5500 netto,
  • Umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u Pracodawcy,
  • Pracę w zgranym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy