Pracownik ogólnobudowlany / працювати в будівництві

Alfatechnik Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana (Łódź) bezpośrednio zatrudni fachowców i pomocników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Stawki godzinowe i stawki akordowe - do uzgodnienia. Pomożemy w załatwieniu formalności oraz zapewnimy nocleg, badania lekarskie, szkolenia i ubezpieczenie.

Будівельна компанія (Łódź) безпосередньо найматиме фахівців та будівельників для роботи на будівельному майданчику. Погодинні тарифи та оплати праці - погоджуються. Ми допоможемо у виконанні формальностей та надамо житло, медичні огляди, навчання та страхування.

Wymagania

doświadczenie w pracy na budowie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Alfatechnik realizuje zlecenia Wspólnot Mieszkaniowych oraz Admin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna