Pracownik produkcji Operator Maszyn Austria

EastGate Recruitment

Austria, Wiedeń, zagranica

Opis stanowiska pracy

zadania:
1. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn w przemyśle metalowym.
Produkuja części do pojazdów, maszyn rolniczych i kolejek linowych

oraz

2. kandydatów na stanowisko operatora maszyn w przemyśle drzewnym.
Produkuja mebli i stolarki okiennej

Oferujemy:
· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: 12,14 - 12,79 Euro/godzinę + 26,40 Euro diety dziennie
-  możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "pracownik produkcji Operator Maszyn Austria"

Wymagania

 znajomość niemieckiego, doświadczenie, Uprawnienia na wózki widłowe

 poszukujemy osób do przyuczenia ze znajomością języka niemieckiego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji