Pracownik produkcji piekarskiej (operator linii lub maszyn)

Creative Ideas sp z o o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracuj w firmie z branży spożywczej, której wypieki możesz spotkać w całej Europie, w tym w Polsce!

Zakłady tuż obok Wrocławia Klecina / Oporów.

Obecnie poszukujemy kilku operatorów!

  • operator maszyn piekarniczych
  • operator maszyn pakujących
  • operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego związanego z wypiekiem ciasta do wyrobu produktu gotowego lub jego pakowaniem
  • przygotowywanie oraz obsługa maszyny do produkcji lub pakowania
  • prowadzenie dokumentacji i raportów
  • współpraca z innymi operatorami
  • praca w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00. 14:00-22:00, 22:00-6:00) lub czterobrygadowym (4 brygady 6:00-18:00, 18:00-6:00)

Od Ciebie

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym lub wykształcenie gastronomiczne
  • książeczka sanepidowska – mile widziana
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • język polski komunikatywny

Od nas

  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

Wynagrodzenie na umowę o pracę

  • operator linii produkcyjnej: 7750 - 9400 zł brutto (6500-8000 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
  • operator maszyn piekarniczych: 6330 - 7980 zł brutto (5300-6800 zł podstawa, 500 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
  • operator maszyn pakujących: 6320 - 7970 zł brutto (5200-6700 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)

Wymagania

Od Ciebie

Prezentacja firmy

x

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 300PLN - 9 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji