Pracownik produkcji pigmentów Belgia

EastGate Recruitment

Belgia, Bruksela, zagranica

Opis stanowiska pracy

 obowiązki:

  • ważenie surowców i barwników
  • napełnianie kotłów surowcami i barwnikami
  • ustawianie parametrów
  • przeprowadzanie testów podczas reakcji i po niej oraz ewentualne korekty procesu
  • obróbka cieplna pigmentu
  • kierowanie operatorem pomocniczym w procesie wstępnej pigmentacji
  • ocena statusu produktu

belgijska umowa o pracę
Stawka 15.21-€17.75 Euro Brutto za godzinę
- 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Operator produkcji pigmentów Belgia "

Wymagania

  doświadczenie na produkcji przy maszynach
własny środek transportu
komunikatywna znajomość języka angielskiego
uprawnienia na wózki widłowe

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji