Pracownik produkcji z podstawowym językiem niemieckim! Niemcy Nie wymagamy doświadczenia!

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

96450 Coburg, Niemcy

Pracownik produkcji - dział z zabawkami

Zakres obowiązków

  • obsługa prostych maszyn do rozdmuchiwania tworzyw sztcznych
  • produkcja oraz pakowanie zabawek
  • usuwanie ostrych krawędzi
  • kontrola jakości

Oferujemy

  • stawkę 13,50€ b/h wzrasta po 6 tygodniach pracy
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
  • zakwaterowanie pokoje 1 lub 2 osobowe
  • niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia urlopowe
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania

  • znajomości języka niemieckiego
  • mile widziany samochód na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy
  • gotowośći do pracy w systemie 3 zmianowym

KRAZ 6760

Prezentacja firmy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji