Opis stanowiska pracy

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne oraz spostrzegawczość
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji oraz obsłudze urządzeń
  • Mile widziana ks. sanepidowska
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Po sprawdzeniu się umowa bezpośrednio przez firmę
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto/ m-c
  • Premia uznaniowa do 880 zł brutto/ m-c
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • Dogodną lokalizacje firmy przy stacji PKP
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia LUX-MED lub PZU

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy