Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

  • Motywacji do pracy i nauki
  • Doświadczenie na produkcji będzie mile widziane, jednak nie jest ono wymagane
  • Możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4660 zł brutto miesięcznie
  • Premia uznaniowa do 300 zł
  • Umowa o pracę
  • System dwuzmianowy 6:00-14:00 / 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w soboty – tylko dla osób które wyrażą taką chęć
  • Długofalowa współpraca – poszukujemy pracowników na stałe
  • Pełne wdrożenie

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji