Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 27,50 zł/h brutto,
  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto,
  • Premię jakościową do 825 zł brutto,
  • Bonus za pracę w sobotę w wysokości 150 zł za każdy dzień,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00,
  • Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe),
  • Opiekę koordynator w miejscu pracy,
  • Możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbny,
  • Darmowy parking pod zakładem pracy,
  • Kantyna z ciepłymi obiadami i przekąskami, automaty z przekąskami, dostęp do wody, kawy i herbaty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy